Kontakt

 

Intress.ee on MTÜ Intressiklubi liikmete poolt hallatav veebiportaal, mille eesmärgiks on pakkuda erinevate finantstoodete võrdlusi ning üldinformatsiooni nende pakkujate kohta. MTÜ Intressiklubi loodi 2007. aasta sügisel. 

Finantstoodete võrdlus
Intress.ee kasutab finantstoodete võrdluseks lihtsaimat moodust - algsumma intressimäära. Alla aastase perioodiga toodete aastane intressimäär on välja arvutatud arvestades laenude puhul otseselt juurdemakstavat summat. Lisaks sellele on nende olemasolul välja toodud ka lisatasud. Juurdemakstava summa suhe põhisummasse viiduna aastasele perioodile ongi aastane intressimäär, mis on põhiline võrdlusparameeter Intress.ee lehel. Pikema perioodiga toodete puhul on aastane intressimäär saadud vastavalt pakkujalt.

Allikad
Andmed, mida on portaalis kasutatud, põhinevad algallikatest, ehk on saadud vastavatelt teenusepakkujatelt avaliku teabena. Andmete uuendus toimub iganädalaselt ning uuenduse kuupäev on nähtav vastavale tootele klõpsates. Kui juhtud avastama vea Intress.ee lehel avaldatud andmetest anna meile koheselt teada aadressile info@intress.ee.

Kontakt
Email: info@intress.ee
   

Garantii
- Kuna aastane intressimäär on arvutatud kättesaadavate andmete põhjal ning ei ole kõikidel teenusepakkujatel ametlikult kinnitatud teabena saadaval, ei garanteeri Intress.ee juhatus andmete sajaprotsendilist kattuvust kõikide teenusepakkujate toodetega.
- Intress.ee lehel on kõiki teenusepakkujaid kajastatud võrdselt. Võimaluse korral oleme tooted reastanud tähestikulises järjekorras ning ka kõikvõimalikud parameetrid on välja toodud võrdsetele alustele, et tagada tarbija jaoks suurem objektiivsus ning lihtsamad võrdlusvõimalused.

Head tutvumist!
Intress.ee meeskond

Euribor
kuupäev vormis kuu-päev-aasta
REKLAAM
Laenukalkulaator
Summa:
EUR
Periood:
kuud
Intress:
%
Kuumakse:
EUR
Vajad abi? Küsi meilt!